Nástroje pre uľahčenie prístupu

TEL: 041 4356 214
MAIL: korna@korna.sk

Vyberte váš jazyk

Obecný úrad Korňa oznamuje občanom, ktorí si v súčasnej krízovej situácii nemôžu z objektívnych príčin zabezpečiť nákup základných potravín a hygienických potrieb, dovoz liekov z lekárne, aby predmetnú skutočnosť oznámili na Obecný úrad Korňa na tel. č. 041/4356 213, 041/4356 214 alebo na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. v čase od 8:00 do 12:00 hod. Obecný úrad Korňa predmetnú službu pre svojich občanov zabezpečí.

Poznáte vo Vašom okolí niekoho, kto žije osamelo a má nad 65 rokov, prípadne je chorý alebo imobilný? Potrebujete objednať dovoz nákupu potravín, liekov? Prosím informujte ich, že obec Korňa im poskytne pomocnú ruku.

Žiadame občanov, aby počas preberania nákupu mali na sebe ochranné prostriedky (rúška, rukavice,...; a to z dôvodu svojej vlastnej ochrany a ochrany pracovníka Obecného úradu Korňa, prípadne inej spolupracujúcej osoby s obcou Korňa. Na základe pokladničného bloku občania pracovníkovi nákup preplatia. Vyzývame obyvateľov rizikovej skupiny nad 65 rokov, aby nakupovali len v doporučených časoch od 9:00 do 12:00 hod. alebo využili pomoc svojich rodinných príslušníkov.

pomocna ruka