TEL: 041 4356 214
MAIL: korna@korna.sk

Vyberte váš jazyk

Dňa 19.4.2013 sa na Základnej škole v Turzovke uskutočnil jubilejný 10. ročník Veľkonočného volejbalového turnaja. Medzi pozvanými bol aj tím ZŠ Korňa, ktorú reprezentovali za učiteľov – Ing. M. Mitková, Mgr. Z. Gregorová, Mgr. J. Jedinák a sympatizanti našej školy – M. Gregor, D. Mitka, R. Sučík, J. Kupková a M. Dubačová. Na turnaji sa zúčastnili okrem nášho tímu ZŠ Turzovka - organizátor, Samospráva Turzovka, Vlasta tím a CVČ Turzovka. Náš tím dosiahol historický úspech, za čo vďačíme poctivej príprave na tréningoch.

Konečné umiestenie:
1. ZŠ Korňa
2. CVČ Turzovka

3. Vlasta tím
4. ZŠ Turzovka
5. Samospráva Turzovka

Boje o umiestnenie boli náročné, hralo sa s maximálnym nasadením. Organizátorovi ďakujeme za pozvanie a zároveň sa tešíme na ďalšie volejbalové stretnutia.

Mgr. Z. Gregorová