Obecná kronika

Bohacikova 001Dňa 19. 06. 2019 navštívila starostka obce Ing. Marianna Bebčáková pani Máriu Boháčikovú, ktorá sa dožila krásneho jubilea 98 rokov a zaželala jej veľa zdravia, šťastia a Božieho požehnania. Po slávnostnom podpise do pamätnej knihy obce Korňa si pani Mária prevzala krásny upomienkový darček s kyticou kvetov.

Den matiek 003Deň matiek je deň, kedy sa vzdáva úcta matkám a materstvu. V tento deň dávajú deti svojím mamičkám kvietok a dary, často vlastnoručne vyrobené. V tomto sviatku sa odzrkadľuje nenahraditeľnosť a jedinečnosť mamy. Od detstva až po posledné chvíle pred odchodom z tohto sveta si človek nesie v sebe jedinečný a neopakovateľný obraz svojej matky. Matky, ktorá všetko chápe, odpúšťa, vždy poľutuje a bude stále milovať svoje dieťa bez ohľadu na to, aké ono je.

HurikovaDňa 23. 04. 2019 navštívila starostka obce Ing. Marianna Bebčáková spolu s matrikárkou Danielou Neherovou aj pani Jozefu Hurikovú, ktorá oslávila krásne životné jubileum 90 rokov.

Tuhovcakova 002Dňa 12. marca 2019 navštívili starostka obce Ing. Marianna Bebčáková a matrikárka Daniela Neherová našu spoluobčianku pani Teréziu Tuhovčákovú v nemocnici, aby jej zablahoželali ku krásnemu životnému jubileu 90 rokov.

Tkacikova 002Starostka obce Ing. Marianna Bebčáková spolu s matrikárkou Danielou Neherovou navštívili dňa 22. februára 2019 domácnosť pani Terézie Tkáčikovej, ktorá oslávila krásne životné jubileum 90 rokov a zaželali jej veľa zdravia, šťastia a Božieho požehnania a odovzdali jej jubilejný darček s krásnou kyticou.